background

Sıhhi Tesisatçı Ankara

Sıhhi tesisatçı ankara olarak, uygun fiyatları ve tesisat firmaları arasında öncüyüz. petek temizliği, cihazla su kaçağı bulma, kanal açma.. size telefon kadar yakınız. Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Çayyolu ve tüm semtlere servis

Sıhhi Tesisatçı Ankara
Mert Tesisat Ankara

keçiören su tesisatçısı

 

su tesisatçısı Ankara

 

HİZMETLERİMİZ.
HER TÜRLÜ SIHHİ TESİSAT TAMİR, BAKIM HİZMETLERİ
CİHAZLA NOKTASAL SU KAÇAĞI TESPİTİ
KANAL, LOGAR VE KANALİZASYON AÇMA / TEMİZLEME HİZMETLERİ
MAKİNA İLE PETEK TEMİZLEME
KOMBİ TAMİR VE YILLIK BAKIMI
DAİRE İÇİ TESİSAT DEĞİŞİKLİKLERİ VE TADİLAT İŞLERİ
SU DEPOSU KURULUMU VE BAKIMI
HER TÜRLÜ LAVABO TIKANIKLIĞI, TUVALET TIKANIKLIĞI, KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA HİZMETLERİ

ANKARA GENELİ 2 SERVİS ARACIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ.

Vizyonumuz: Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitesini, gücünü, hizmet anlayışını Ankara halkına hissettirmektir.
Misyonumuz: Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve teknolojik gelişmeler ışığında büyümeyi ve sürekli kendisini geliştirmeyi hedefleyen, müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden, sıhhi tesisat sektöründe önde gelen bir firmaları arasında olamktır.

Su tesisatçısı Ankara  "ankarada ilk akla gelen su tesisatçısı"
 kalorifer petek temizliği Ankara

kalorifer petek temizliği ankara olarak, uygun fiyatları ve tesisat firmaları arasında öncüyüz. petek temizliği, cihazla su kaçağı bulma, kanal açma, logar temizleme, kanalizasyon açma ve temizleme, su tesisatçısı hizmetlerimizle size telefon kadar yakınız. Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Çayyolu ve tüm semtlere servisimiz vardır

Arayın hizmetlerimiz ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi verelim.
[caption id="" align="alignleft" width="960"]kalorifer petek temizliği ankara, ankara kalorifer petek temizliği, kalorifer peteği temizleme keçiören ankara[/caption]kalorifer petek temizliği Ankara 'da hizmet verdiğimiz bölgeler;

Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Dikmen Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Ankara Maltepe, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ankara Atapark, Keçiören Ufuktepe, Çayyolu Yaşamkent, Konutkent, Türkkonut, Toki Turkuaz, Ankara Sincan, Şentepe Yenimahalle, Yükseltepe, Ayvalı Keçiören, İncirli, Etlik Ankara, Keçiören Bağlum, Sanatoryum Keçiören, Natoyolu mamak, Abidinpaşa ankara, Cebeci, Dikimevi, Saime Kadın, Hasköy ankara, Pursaklar ankara, pursaklar saray, mecidiye keçiören, pınarbaşı mahallesi, keklikpınarı dikmen, Demetevler ankara, Batıkent Ankara, çakırlar batıkent, Eryaman Ankara, Ergazi ankara, şaşmaz ankara, İvedik organize sanayi, ostim, Keçiören Basınevleri, Danişment keçiören, Mamak Akdere, Keçiören Aktepe, Kızlarpınarı Keçiören, Dutluk keçiören, şose keçiören, iskitler ankara, ulus ankara, kızılay ankara, samanpazaı ankara, kurtuluş ankara, zerdalitepe mamak, yeşilbayır mamak, bogaziçi mamak ankara, kayaş ankara, mamak hüseyingazi, mamak karapürçek, altındağ ankara, siteler ankara, bülbülderesi esat çankaya, gaziosmanpaşa çankaya, ulus rüzgarlı, dışkapı ankara, aydınlıkevler ankara, keçiören esertepe, piyangotepe keçiören,
Cihazla Su Kaçağı Tespiti (Bulma) Ankara 0312 418 4007

Cihazla Su Kaçağı Tespiti (Bulma) işleminde ustalarımız daire içi tesisatı akustik dnleme cihazı  ile dinleyerek noktasal olarak tespit etmektedir.
CİHAZLA SU KAÇAK TESPİTİ ANKARA

Kırmadan su kaçak tespiti yapılabilmesi için su kaçak tespit cihazı kullanılması gerekir. Mert Tesisatsu kaçağı, patlak boru, su sızıntısı gibi kaçak bulma işlemini cihazla yapan firmalardan biri olarak tercihinizi bizden yana yapmanızı isteriz ve bundan memnuniyet duyarız. Kaçağın, sızıntının veya patlağın noktasal olarak cihazla bulunmasının avantajları, evin herhangi bir bölümünün gereksiz yere kırılmasının önüne geçilmiş olması, yapılacak olan kaçak su tespit işinin, tamirat, tadilat, onarım işinin kısa sürede bitmesi, kırılmasına gerek duyulmayan yerlerin gereksiz kırılmasıyla işçilik ücretinin artmaması, masrafların az olması dolayısıyla daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmamanız diyebiliriz. Ayrıca su kaçağının cihazla ortaya çıkarılması evin dekorasyonunun bozulmasına engel olur.
Kırmadan, dökmeden su kaçağı tespiti ankara

Kırmadan, dökmeden su kaçağı ve patlak boru tespiti yapılır. Mert Tesisat ANKARA binalarda , dairelerde ve iş yerlerinde oluşan nedeni ve yeri belli olmayan su sızıntılarının yerini noktasal kırmadan bulmaktadır . Bu sistemin faydası size ekstra tadilat ve tamirat masrafı çıkarmamak su kaçağının kırılarak bulunması maliyeti arttırmasının yanında boş yere kırma olması da söz konusudur. Örneğin ; Alt komşunuz size geldi komşu senin evde su kaçağı var, senden bana su akıyor bir güzel kırdırmaya başladınız evinizi tesisatı yenilediniz üç gün sonra komşu yine gelir hala devam ediyor der, bu durumda evinizi boşuna kırdırmış oluyorsunuz. Giden parayı mı? suyun kesilmemesine mi? yoksa evinizin kırılıp dökülürken harcadığınız zamana mı acırsınız? Servislerimiz Ankara su kaçağı tespiti için sizden arıza talebi beklemektedir. Mert Tesisat ANKARA personeli cihaz eğitimi almış tesisatçı ustalarından oluşur .
Su kaçağı nasıl tespit edilir?

İlk önce su kaçağı olan yer akustin dinleme cihazı ile tesisat dinlenir. Akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespitinin en büyük avantajı, su sızıntısı olan bölgenin dinlemesi suretiyle noktasal tespit yapılmış olur. Kombi su eksiltmesi için ise hiç bir yeri kırmadan kimyasal ilaçla garantili olarak kapatıyoruz . Su kaçağının tespiti yaptıracağınız firmanın yeri, cihaz bilgisi ve kullandığı yöntemleri bilgisini isteyiniz . Seçtiğiniz şirketin tek kişi ya da kurumsal olması bile işteki kaliteyi değiştiriyor . Mert Tesisat ANKARA’da su kaçakları tespiti firması olarak, Ankara'nın her bölgesine servis hizmetimiz vermektedir..

Günümüzde birçok konutta ve yapılarda su tesisatları farklı şekillerde de döşenebilinmektedir. Bu tür konularda ise her bir konuta ve daireye gelen temiz su tesisatları ile beraber atık ve pis sularında gönderildiği gider su yolları da önemli olan tesisat konuları arasında da yer almaktadır.

Bahsettiğimiz konular ile beraber ise günümüzde özelik ile ustaların bol olarak kullanıldığı yerlerden biri olan tuvaletlerde de hem temiz su tesisatları hem de gider yolları tesisatları da önem taşıyan hususlar olarak da bilinmektedir. Özellikle duvar içinde ve fayans altlarında bulunan tesisat borularında herhangi bir kaçak meydana geldiğinde ise bu tür fayansların kırılarak borulara ulaşılması da mümkün olabilmektedir.

Kaçağın kaynak noktasını tespit etmek ve bu tür sorunları gidermek için tüm tesisatı elden geçirmek için büyük bir kısa ve parçalama gibi işlemlere de gerek duyulabilmektedir. Bahsettiğimiz konulara alternatif olarak ise günümüzde cihazlarla kaçak su tespiti yapan ve aynı zamanda da Su Kaçağı Tespit Fiyatları gibi konuları da kısa süre içerisinde çözen tesisatçılar da bulunmaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber ellerindeki cihazlar sayesinde kaçağın tam olarak merkezini nokta olarak tespit yapabilmektedirler. Bu tür cihazların sayesinde ise Su Kaçağı Tespit Fiyatları ankara,  konusunda masraflı ve uzun süren çalışmalara da gerek kalmadan kısa zaman içinde de bu tür sorunların sonlandırılmasını da sağlamabilir.
ANKARA CİHAZLA SU KAÇAĞI BULMA (TESPİTİ)

Su tesisatlarında ve kalorifer tesisatlarında su sızdıran bölgeleri noktasal tespit ederek, son teknolojik cihazlarla kaçakları izleme ve bulma noktasında başarılar elde etmekteyiz. Su kaçaklarını kırmadan, dökmeden tespit ederek gereken onarım işlemlerini yapmaktayız. 7/24 Hizmetinizdeyiz.
Cİhazla su kaçağı tespit ücteri ne kadar?

Cihazla su kaçağı tespit ücreti ortalama 100tl. dir.
Ankara da cihazla su kaçağı tespiti yapan firmalar ve biz, tespit ücreti + onarım ücreti olarak hizmet vermekteyiz.


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
7/24 Ankara Tesisat Ustası

Ankara geneli servisimiz vardır

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım