AnasayfaPetek Temizleme/Temizliği AnkaraHizmetlerimizSu Sızıntısı Tespit/Bulma Ankaraİletişim
Ankara Kanalizasyon
Ankara Çankayada Kanalizasyon Açma Temizleme
Cihazla Su Kaçağı Tespidi-Bulma Ankara 0312-4184007
Tıkalı Gider Açma Ankara 03124184007
Etlik Kanal Logar ve Kanalizasyon Açma Temizleme İşleri
Tuzluçayır Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
100. Yıl Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Abidinpaşa Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Akdere Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Akpınar Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Aktepe Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Altındağ Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Altınpark Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Anıttepe Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Atakule Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Atapark Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Aydınlıkevler Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Ayrancı Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Ayvalı Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Bağlıca Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Bağlum Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Bahçelievler Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Bakanlıklar Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Balgat Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Batıkent Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Batıkent Çakırlar Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Beşevler Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Beşikkaya Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Bilkent Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Beysukent Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Beytepe Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Çankaya Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Cebeci Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Cinnah Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
Çayyolu Kanalizasyon Logar Açma-Temizleme
kanalizasyon açma ankara-4184007
ankara kanalizasyon arıza
Ankara Kanalizasyon Temizleme
Klozet Tıkanıklığı açma Ankara
lavabo tikanikligi nasil acilir?
Tuvalet Açma Ankara
tıkalı tuvalet açma ankara
Tıkalı Tuvalet Açma yöntemleri
tuvalet tıkanıklığı açma Ankara
Cihazla Su Kaçağı Tespiti Ankara
Su Kaçağı Bulma Keçiören Ankara-4184007
Kırmadan Su Kaçağı Bulma/Tespiti ve Kameralı Su Kaçak Tespiti Ankara
Kanal Açma
Ankara Kanal-Logar Açma ve Temizleme Tıkalı Gider Açma
Yaşamkent Kanal logar Açma Ankara 0312-4184007
Ankara Kanalizasyon Temizleme Firmaları
Yenimahalle Kanal Arıza-Açma Ankara 0312-4184007
Mamak Tesisat / Kanal-Logar Kanalizasyon Açma-Temizleme
Kanal Açma Ankara
KIRMADAN TIKALI BORU AÇMA ANKARA
Kanal Açma Yenimahalle
Kanal Açma Dikmen
Kanal Açma Çayyolu
Kanal Açma Etimesgut
Kanal Açma Etlik
Kanal Açma Keçiören Ankara
Kanal Açma Balgat
Kanalizasyon Açma Esat
Kanalizasyon Temizleme Çankaya
Kanal Açma Yüzüncüyıl
Demirlibahçe Kanal Açma Kanalizasyon Temizleme Ankara
Kanal Açma Mamak
ankara siteler kanalizasyon temizleme
ostim kanalizasyon temizleme
Kanal Açma Batıkent
Petek Temizleme Ankara-4184007
Kanal Açma Çakırlar
Kanal Açma Elvankent
Kanal Logar Kanalizasyon Açma Ankara

Tıkalı Tuvalet Açma Ankara

tıkalı tuvalet açma ankara, çankaya tıkalı tuvalet açma, ankara tıkalı tuvalet açma,

Tıkalı tuvalet açma Ankara olarak, uygun fiyatları ve tesisat firmaları arasında öncüyüz. Petek temizliği, cihazla su kaçağı bulma, kanal açma, logar temizleme, kanalizasyon açma ve temizleme, su tesisatçısı hizmetlerimizle size telefon kadar yakınız. Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Çayyolu ve tüm semtlere servisimiz vardır. 
Arayın hizmetlerimiz ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi verelim.

Tıkalı tuvalet açma Çankaya ve Ankara'da hizmet verdiğimiz bölgeler; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Dikmen Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Ankara Maltepe, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ankara Atapark, Keçiören Ufuktepe, Çayyolu Yaşamkent, Konutkent, Türkkonut, Toki Turkuaz, Ankara Sincan, Şentepe Yenimahalle, Yükseltepe, Ayvalı Keçiören, İncirli, Etlik Ankara, Keçiören Bağlum, Sanatoryum Keçiören, Natoyolu Mamak, Abidinpaşa Ankara, Cebeci, Dikimevi, Saime Kadın, Hasköy Ankara, Pursaklar Ankara, Pursaklar Saray, Mecidiye Keçiören, Pınarbaşı Mahallesi, Keklikpınarı Dikmen, Demetevler Ankara, Batıkent Ankara, Çakırlar Batıkent, Eryaman Ankara, Ergazi Ankara, Şaşmaz Ankara, İvedik Organize Sanayi, Ostim, Keçiören Basınevleri, Danişment Keçiören, Mamak Akdere, Keçiören Aktepe, Kızlarpınarı Keçiören, Dutluk keçiören, Şose Keçiören, İskitler Ankara, Ulus Ankara, Kızılay Ankara, Samanpazaı Ankara, Kurtuluş Ankara, Zerdalitepe Mamak, Yeşilbayır Mamak, Bogaziçi Mamak Ankara, Kayaş Ankara, Mamak Hüseyingazi, Mamak Karapürçek, Altındağ Ankara, Siteler Ankara, Bülbülderesi Esat Çankaya, Gaziosmanpaşa Çankaya, Ulus Rüzgarlı, Dışkapı Ankara, Aydınlıkevler Ankara, Keçiören Esertepe, Piyangotepe Keçiören.Genellikle eski apartman dairelerinde alt yapının yetersiz olması ya da çok fazla tuvalet kâğıdı kullanımı sebebi ile tuvaletler tıkanır. Peki, tıkanan tuvalet en kolay nasıl açılır?

Genellikle evlerde tıkanan tuvalet büyük bir sorun olur. Çoğu zaman tuvaletin tıkanmasına bir çözüm bulunamaz. Ancak evde çok kolay bir yöntemle tuvaletinizin tıkanıklığını giderebilirsiniz.
Tuvaletiniz tıkandıysa ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz yapmanız gereken çok basit. Tuvaletinize bol miktarda bulaşık sabunu dökün. Daha sonra üzerine sıcak su ekleyin. Bulaşık sabunu yumuşak yapısı ile tıkanıklığa açacaktır.
Tuvalet açıcı ürünler tuvaletin gideri plastik gider borusu olduğu için buna göre düşünülmelidir. Aşırı ısı veren ürünler kullanılmamalıdır. Daha çok tıkanıklık şekline göre ürünler seçilmelidir. Tuvalet açıcı ürünler genellikle peçete ve çocuk bezi parçalama yetisinde olmalıdır. Tuvalet açıcı ürünler yapısı buna göre tasarlanır ise daha başarılı olur. Tıkalı lavabo nasıl açılır gibi sorunların çözümü tuvalet açıcı ürünler.

Asit bazlı tıkanıklık açma ve tuvalet açıcı ürünler.

Tıkanıklık açma alkali bazlı tıkalı lavabo nasıl açılır ürünleri.

Tıkanan gider borusu nasıl açılır asit alkali karışımı ile tuvalet tıkanması nasıl açılır.

Tıkalı lavabo nasıl açılır ürünleri genellikle lavaboların yapısı ve tıkanıklık şekline göre ayrılırlar. Plastik gider borusu var ise buna göre ürün seçmek gerekir. Çünkü lavabo tıkanıklıkları artık peçete ve benzeri tıkanıklık olduğu için ürün seçimi çok önemlidir. Lavabo gider borusu yapısı metal ise işiniz daha kolay. Ama devam boruları plastik ise yine ürün seçimini buna göre yapmak gerekir. Tıkalı lavabo nasıl açılır ürünleri sorunları için irtibata geçiniz. Tıkanıklık açma yöntemleri öncesi bilmeniz gerekenler.
Tuvalet tıkanması nasıl açılır sorusu geneli evde uygulama yanlışı yapıldıktan sonra geliyor. Burada sizlere önerimiz ilk denediğiniz ürünü iyi bilmenizdir. Çünkü genel büyük kazalar bu nedenle yaşanmaktadır. Tuvalet tıkanması nasıl açılır önceliğiniz acele uygulama yapmak olmamalı. Yüksek alkali kullandığınız bir ortamda asidik bir ürün verdiğinizde aşırı gaz çıkışı olacaktır. Bu da kaza anlamına gelir. Bu nedenle yapılması gereken öncelik sırası şu şekilde olmalıdır:
*Önce tuvalet tıkanması nasıl açılır tuvalet sisteminizi öğrenin
*Gider boruları plastik, metal ya da beton olabilir bağlantıları da göz önünde bulundurun.
*Daha önce ne uyguladınız bunu bir kenara not edin. Ya da satın aldığınız fiş üzerinden kontrol edin.
• Tuvalet giderinin tıkanmasının başlıca sebebi gidere atılmaması gereken maddelerin tuvalete dökülmüş olmasıdır. Islak havlu, bebek bezi, kumaş parçası, ped gibi malzemeler suda çözünmediği için giderde tıkanıp kalabilmektedir.
• Bazı tuvalet kâğıtları suda tam olarak çözünmez ve biriktikçe boruları tıkayabilirler.
• Tesisatın yanlış döşenmiş olması da tıkanıklığa sebep olabilir. Gider borularına gereken %1 eğim verilmemişse su kolayca akıp gitmeyeceğinden tıkanmaya sebep olabilir.
• Borulardan geçen sular genellikle kireçli olduğundan kireç zamanla boruların çeperlerinde birikerek borunun çapını daraltır ve suyun daha yavaş geçmesine sebep olur.
• Genellikle evlerde ufak tefek tadilat yapıldıktan sonra kalan artık maddeler tuvalete dökülür ki bu son derece yanlıştır. Mesela tuvalete dökülen alçı malzemeleri boruların tıkanmasına sebep olabilir. Alçı borunun içinde katılaşarak boruyu tıkar.
Sifonu çektikten sonra suyun aşağı gitmeyip yukarı doğru taşması gününüzü mahvedebilir. Tuvalet giderinin bir cisimle ya da suda kolay erimeyen kötü tuvalet kağıtlarının birikmesiyle tıkanmış olması mümkündür. Genellikle evde kendi başınıza uygulayacağınız yöntemlerle boruları açamazsanız. Çünkü bu çaptaki tıkanıklıklar lavabo açıcı veya pompayla ortadan kaybolmazlar. Bu tip durumlarda tıkalı gider açan robot yardımıyla tuvalet borusu açılabilir.
• Tuvalet tıkanıklıklarının başlıca sebebi tuvaletin içine atılan sert cisimlerdir. Tuvalet kokusu, oyuncak gibi cisimler veya bebek bezi, ped, ıslak mendil gibi suda çözünmeyen cisimler boruları tıkayabilirler. Bazen kötü tuvalet kâğıtları da suda çözünmedikleri için tıkanmaya sebep olurlar. Böyle durumlarda makine ile gider açan firmalar sorunu hızlıca çözebilirler. Genellikle tıkanmalar tuvalet giderinin S borusunda yaşanırlar. Tesisat ustası makinenin hortumunu bu boruya sokarak gideri tıkayan cisimleri parçalayıp gideri açarlar.
• Daha önce bahsettiğimiz gibi tuvalet borularının çeperlerinde biriken kireç kalıntısı da tıkanmaya sebep olabilir. Bu durumda çağıracağınız tesisat ustasının kamera ile boruyu inceleyen bir firmadan geldiğinden emin olun. Gider açma robotu olan pek çok tesisatçı kameralı sistemleri olmadığı için gider borularının içini görüntüleyemez. Gider borusunun içinden görüntü almayan tesisatçılar tıkanmanın sebebini tam olarak belirlemeyip sadece boruyu açıp giderler. Kireçten dolayı olan tıkanmalar kısa bir süre sonra tekrar edeceğinden size tam bir çözüm sunmuş olmazlar. Bu sebepten dolayı paranızı boşa harcamak yerine güvenilir ve tam donanımlı tesisatçılar çağırın.
• Tuvalet tıkanmalarının en kötü sebebi de yanlış döşenmiş tesisattır. Yanlış döşenmiş tesisat için geriye dönük tamirat yapmak çok meşakkatli ve masraflı bir işlemdir. Çünkü yanlış döşenmiş tesisat demek borulara verilmesi gereken asgari eğim miktarının verilmemiş olması demektir. Suyun akması için gereken %1’lik eğim mevcut değilse giderdeki su sağlıklı bir şekilde kanalizasyona gitmeyecektir. Bu tip durumlarda boruların eğim olacak şekilde yeniden döşenmesi gerekir.
Tıkalı klozeti açma işlemi yaparken firmamız birkaç yöntem kullanmaktadır. Birincisi pompalama işleminin yapılmasıdır. Tıkalı klozetin üstüne pompa ile ileri geri hareket ederek açılmaya çalışılmaktadır. Bir diğer yöntem ise susta salmaktır. Bu yöntem eğer tıkanıklık klozette değilse uygulanmaktadır. Bu durumda klozet sökülüp hattın içine susta salınmaktadır.
 

Petek Temizliği Ankara
tesisatçı ankara 0312 418 4007
çankayada tesisatçı
kalorifer petek temizliği Ankara
petek temizliği nasıl yapılır
petek temizliği ankara-4184007-
radyatör petek temizliği Ankara
Su Tesisatçısı Yenimahalle Ankara
Sıhhi Tesisatçı Ankara
Sıhhi tesisat Ankara
Yenimahalle Tesisat 0312-4184007 Ankara
Çayyolu Tesisat
Sıhhi tesisat çankaya
Dikmen sıhhi tesisatçı
Eryaman sıhhi tesisatçı-Petek Temizleme
Su tesisat Batıkent Ankara 0312-418 4007
sıhhi tesisat mamak
DİĞER BAŞLIKLAR
su kaçağı tespiti nasıl yapılır?
tesisat su kaçağı tespiti Ankara
Su Tesisat Kaçak Tespiti Ankara
Su Kaçakları Tespiti Ankara 4184007
Su Sızıntı Tespiti Ankara-4184007
kaçak su tespiti ankara
Ankara tuvalet tıkanıklığı açma
Ankara kalorifer petek temizliği-4184007
Ankara petek temizliği fiyatları 0312-4184007
Ankara Petek Radyatör Temizliği